Program lojalnościowy AMBARAS

"AMBARAS"

Za każde wydane 10zł (nie dotyczy kosztów dostawy), otrzymacie od nas 1 punkt.


Nagrody:
10 pkt. - butelka napoju 0,5l
23 pkt. - dowolny burger z menu 
25 pkt. - dowolny zestaw obiadowy z menu
27 pkt. - dowolna pizza 20cm z menu
28 pkt. - dowolna pizza 25cm z menu
30 pkt. - dowolna pizza 30cm z menu
 

Regulamin programu lojalnościowego "AMBARAS"

Definicje:
1. Program - program lojalnościowy "AMBARAS" w Pizzerii AMBAR
2. Uczestnik - Klient Pizzeri AMBAR, który bierze udział w Programie, który jest zarejestrowany na stronie www.ambar.bydgoszcz.pl
3. Katalog nagród - lista towarów i usług oferowanych Uczestnikom dostępna na stronie https://www.ambar.bydgoszcz.pl/program-lojalnosciowy.

Regulamin:
1. Z programu lojalnościowego mogą skorzystać tylko osoby zarejestrowane na stronie www.ambar.bydgoszcz.pl
2. W ramach programu za każde wydane 10 zł dostajesz 1 punkt. Nie dotyczy zamówień przez portale pyszne.pl, pizzaportal i inne.
3. Koszty dostawy nie są wliczane do punktowanej wartości rachunku.
4. Program łączy się z innymi promocjami, kodami rabatowymi, gratisami itp.
5. W celu naliczenia punktów za zamówienia skłądane telefonicznie, należy podać numer telefonu jaki został podany podczas rejestracji. Punkty zostaną automatycznie przypisane najpóźniej w ciągu 48 godzin od złożonego zamówienia. Klient nie musi informować personelu o chęci otrzymania punktów. Jeśli numer telefonu nie będzie wcześniej podany podczas rejestracji, punkty nie zostaną przypisane. Nie będzie możliwe późniejsze ich dopisanie. 
6. W celu naliczenia punktów dla Uczestnika korzystającego z usług w lokalu, należy zostawić pracownikowi paragon z wypisanym numerem telefonu jaki został podany podczas rejestracji. Punkty zostaną automatycznie przypisane najpóźniej w ciągu 48 godzin od złożonego zamówienia. Jeśli numer telefonu nie będzie wcześniej podany podczas rejestracji, punkty nie zostaną przypisane. Nie będzie możliwe późniejsze ich dopisanie. 
7. Punkty są bezterminowe.
8. Zebrane punkty można wymienić na nagrody tylko poprzez stronę www.ambar.bydgoszcz.pl
9. Program może być zakończony lub zawieszony bez podania przyczyny. Powiadamianie uczestników będzie poprzez stronę www.ambar.bydgoszcz.pl oraz fan page na facebooku.
10. Zmiana towarów i usług w Katalogu nagród może się zmieniać. Uczestnik nie musi być o tym informowany z wyprzedzeniem.
11. Zmiana niniejszego regulaminu wymaga ogłoszenia jej na stronie www.ambar.bydgoszcz.pl