Burger BydgoszczBurger wege - nowy smak w Bydgoszczy

... a wszystko zaczęło się od bułki wegetariańskiej :) Ci z Was, którzy zaczynali nas odwiedzeać jeszcze w poprzednim wieku ;) … tak, brzmi to historycznie, pamiętają najlepszą na Świecie bułkę z surówką z białej kapusty i serem, zamiast kotleta.
Nasza bułka wegetariańska biła rekordy popularności!

Burger Bydgoszcz - zamawiaj i jedz!


Ostatnio wygrzebalismy gdzieś stary cennik z roku ok 2000, kosztowała wtedy 3 zł :) I można powiedzieć, że wiele rzeczy się zmieniło, ale nie jej smak, cały czas tak samo pieczemy bułki, doprawiamy surówkę, ale sos majonezowy jest już wegański, jednak zupełnie nie czuć różnicy. Zmieniła się tylko nazwa, teraz tę bułkę nazywamy burgerem. Już wtedy wielu z Was wiedziało, że świetnie można zjeść burgera również bez wkładu mięsnego. Dlatego bułka, a raczej burger wegetariański cały czas jest pozycją nr 1 w naszym menu, bo są rzeczy, z ktorych nie ośmielimy się zrezygnować ;)
... sukcesywnie dokładamy do niej dla urozmaicenia inne burgery bezmięsne. Tak się to robi w Bydgoszczy!

Wegeburger - czyli burger wegetariański w Bydgosczy

"Wynalazek" - wegeburger. To był nasz pierwszy wegański burger, "walka" z kotletem z czerwonej soczewicy i ostateczny ksztalt, był dla nas miłym zaskoczeniem ... :) Sos wegański z bialej fasoli, niedowierzanie, jak to dobrze może smakować. Sugestia pierwszych klientow ze mogłby byc bardziej kwaskowaty, nadała mu ostatecznego smaku. I tak, tak zaczeły pojawiać się kolejne wegańskie burgery. Niektóre na stałe wpisane do menu, inne pojawiające sie okazyjnie.

Zamów teraz - najlepszy burger Bydgoszcz!